Teknoloji

Samsung Galaxy A14 4G ve M54 5G resmi kayıtlarda boy gösterdi

galaxy m54 5g

Samsung Galaxy A14 5G geçtiğimiz ay resmiyet kazanmıştı. Görünen o ki, Galaxy A14 4G ile tanışmak için de çok uzun süre beklemek gerekmeyecek. Akıllı telefon Tayland’da NBTC’nin kayıtlarında görüldü.

A14 4G NBTC’nin kayıtlarında SM-A145F/DSN model koduyla boy gösteriyor. Buradaki “DS” harfleri de çift SIM desteğinin varlığını gözler önüne seriyor. Ancak NBTC’nin kayıtları telefonun teknik özellikleri konusunda herhangi bir bilgi vermiyor.

Samsung’un yakında tanıtması beklenen bir diğer telefon Galaxy M54 5G. Bu telefon hakkındaki söylentiler de birkaç gündür etrafta dolaşıyor. Samsung’dan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmese de, akıllı telefonun Bluetooth sertifikası alması resmi duyurusunun çok uzak olmadığı anlamına geliyor.

galaxy a14 4g

Telefon Bluetooth SIG’nin veri tabanında SM-M546B_DS model koduyla boy gösteriyor. Bu veri tabanı, telefonun Bluetooth 5.3 desteğine sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

Galaxy M54 5G daha önce Geekbench’in benchmark testinden geçmiş ve burada da bazı özellikleri görmek mümkün olmuştu. Akıllı telefonda Exynos 1380 işlemci, 8 GB RAM ve Android 13 gibi özelliklerin bulunacağı test sonucuyla doğrulanmıştı. Sızan görseller de telefonun tasarımı konusunda fikir edinme imkanı vermişti.

Samsung Galaxy A14 4G ve M54 5G hakkında yeni detaylar için beklemek gerekiyor

Samsung Galaxy A14 4G ve M54 5G hakkında daha fazla detayın önümüzdeki dönemde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER