Galaxy A12 için Exynos 850 işlemcili versiyon yolda

Hindistan kaynaklı haberlere göre, yeni bir Samsung Galaxy A12 versiyonu yolda. SM-A127F model numarasını taşıyan bu versiyonda Samsung’un kendi üretimi olan sekiz çekirdekli Exynos 850 işlemcisinin olduğu belirtildi.

Galaxy A12s’in Bluetooth sertifikası aldığına dair haberler bir süre önce gündeme gelmişti. Kısacası şu anda SM-A127F model numaralı telefonun hangi isimle resmiyet kazanacağına dair tartışmalar devam ediyor.

Akıllı telefondaki tek fark, sekiz çekirdekli işlemci olacak gibi görünüyor. Telefonun diğer teknik özelliklerinde bir değişiklik olmayacağı belirtiliyor.

Resmiyet kazanmış olan mevcut Galaxy A12, 6.5 inç Sonsuz-V HD ekrana sahip. Telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 15W şarj desteği bulunan 5000 mAh pil veriyor. A12’nin arkasında 48, 5, 2 ve 2 megapiksel çözünürlüklü dört kamera bulunuyor. 32, 64 ve 128 GB olmak üzere üç depolama alanı seçeneği olan telefonda 3 veya 4 GB RAM seçeneği sunuluyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun