Fortnite v4.5 yamasıyla birlikte yeni bir oyun modu sunuyor

fortnite v4.5Epic Games, yılın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite için v4.5 yamasını yayınladı. Fortnite v4.5 yamasıyla birlikte yeni silahların ve özelliklerin yanı sıra yeni bir oyun modu da kazanıyor. Playground adını taşıyan yeni oyun modunda oyuncular yanlarına üç arkadaşlarını alarak Battle Royale modunun baskısını yaşamadan harita üzerinde pratik yapabiliyor.

Playground modunda oyunculara haritayı oluşturmaları, oynamaları ve kendilerini eğitmeleri için 1 saatlik bir süre tanınıyor. Bu sürenin bitimine 5 dakika kaldığında fırtına da kapanmaya başlıyor.

Playground modunda açılan ateşle arkadaşların da öldürülebilmesini mümkün kılan Epic Games, oyunculara daha fazla kaynak sunuyor. Playground modu Fortnite’a yeni başlayan ve oyunu oynayan çok sayıda arkadaşı olanlar için iyi bir eğitim alanı gibi görünüyor.

Fortnite v4.5 ile oyunculara Playground modunun yanı sıra silah olarak çift tabanca kullanma imkanı veriliyor. Arkadaşların yerini gösteren harita ve havai fişek fırlatıcısı da yeni yamanın getirdiği yenilikler arasında bulunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...