Eğlence

Fortnite’ın Dragon Ball etkinliği başlıyor

fortnite dragon ball

Fortnite Dragon Ball etkinliği bugün itibarıyla başlıyor. Fortnite tarihinin en büyük iş birliklerinden biri olarak tanımlanan etkinlik, oyuna sadece dört adet oynanabilir Dragon Ball karakterini getirmekle sınırlı kalmıyor. Epic Games oyuna Dragon Ball temalı görevler, konumlar ve eşyalar da ekliyor.

Fortnite’a eklenen yeni unsurlar arasında Dragon Ball temalı kostümler öne çıkıyor. Oyun içi mağazadan Goku, Vegeta, Bulma ve Beerus kostümleri satın alınabiliyor. Bunlara ek olarak, Goku ve Vegeta için birden fazla Super Saiyan tarzı bulunabilecek. Oyuncular Dragon Ball temalı araçlara da erişebilecek.

Fortnite oyuncuları özel temalı Dragon Ball eşyalarına da bu etkinlik kapsamında ulaşabilecek. Oyuncuların Bulma’yı ziyaret edebilecekleri Kama evi de etkinliğin yenilikleri arasında yer alıyor. Dragon Ball macera adasında ise Dragon Ball Super bölümlerini izlemeyi sağlayacak haritalar sunuluyor.

Oyun menüsüne eklenen Dragon Ball sekmesi ise oyuncuların kendilerine verilen görevleri ve ilerlemelerini takip etmelerini sağlıyor. Tüm görevleri tamamlayanlar özel bir planöre sahip olabilecek.

Fortnite Dragon Ball etkinliği, ikonik anime serisi için büyük bir kutlama niteliği taşıyor. Daha önce oyuna Naruto kostümleri ekleyen Fortnite’ın önümüzdeki dönemde de yeni seçenekler sunması bekleniyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER