Fortnite oyuncuları için yeni Batman karakterleri yolda

Fortnite ve Epic Games’in isimleri şu sıralarda uygulama mağazalarındaki gerginliklerle anılıyor. Ancak Epic Games oyunun hâlâ erişilebilir olduğu platformlara yeni içerikler getirmek için çalışmaya da devam ediyor. Bu çalışmalar doğrultusunda Fortnite oyuncuları, Batman ile tanıdıkları Joker ve Poison Ivy karakterleriyle buluşacak.

Joker ve Poison Ivy’yi oyuna ekleyecek olan “Last Laugh” (Son Kahkaha) isimli paket, 17 Kasım’da yayınlanacak. Bu paket, Midas’ı da “Midas Rex” kostümüyle geri getirecek. Pakette Joker temalı başka ekstra içerikleri bulmak da mümkün olacak.

Paket, 1000 V-Buck ile gelecek. Epic paketin mobilde ve PC’de nasıl satın alınacağına dair detayları da önümüzdeki dönemde paylaşacak. Apple ve Google ile yaşanan mevcut sıkıntılar, mobil cihazlardaki oyuncuların işini biraz zorlaştıracak gibi görünse de, 17 Kasım’a kadar bu sıkıntıların çözülebilmesi de ihtimaller dahilinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Monument Valley 2 için çıkışından dört yıl sonra yeni bir bölüm

Fortnite oyuncuları geçtiğimiz yılın eylül ayında Batman ve Catwoman ile tanışmıştı. Gotham’ın ilk sakinlerinden Harley Quinn de şubat ayında oyuna eklenmişti. DC Comics ve Epic Games arasındaki bu işbirliğinin devam edip etmeyeceği bilinmese de, yeni eklemelerin de oyuncuları sevindireceği söylenebilir.

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 ekim ayı bitmeden yayınlanacak

Apple'ın en yeni mobil işletim sistemleri iOS 15 ve iPadOS 15 geçtiğimiz ay dağıtma çıkmıştı. iOS 15 özellikle Apple Watch ile telefon kilidini açma...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun