Flight Simulator 2020 için beta testinin başlangıç tarihi belli oldu

Microsoft imzalı Flight Simulator 2020, önümüzdeki dönemin merakla beklenen oyunları arasında yer alıyor. Oyundan gelen ilk görüntüler son derece detaylı grafiklerin varlığını, gerçekçi hava durumu ve trafik koşullarını göstermişti.

Oyunun geliştirici ekibi, kapalı beta döneminin başlangıç tarihini de sonunda duyurdu. Flight Simulator 2020’yi denemek isteyenler 30 Temmuz’dan itibaren oyuna erişebilecek. Bu da oyunun hataları düzeltme aşamasından çıkış öncesinde ince ayar aşamasına geldiğini gösteriyor.

Testin katılımcı havuzunu geliştirmeyi planlayan Microsoft, alfa testi dönemine dahil olmayanların da oyunu çıkışından önce deneyebilmesini istiyor. Oyunun geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Küçük bir hatırlatma: Eğer alfa testinin bir parçasıysanız, kapalı betaya da otomatik olarak katılabileceksiniz. Eğer alfa testine dahil değilseniz de, kapalı beta süreci için önümüzdeki haftalarda davetiye alabilirsiniz.”

Alfa programına katılmak için başvurda bulunanlar, beta dönemi başlamadan da alfa programına katılabilecek. Microsoft, alfa testinin beşinci aşaması için davetiyelerin gönderiminin de başladığını duyurdu. Son alfa sürümünde de odak noktasında oyundaki kusurları düzeltmek bulunuyor. Microsoft bir taraftan da detaylar üzerine yoğunlaşmayı sürdürüyor. Zira şirketin varlığına dikkat çektiği hatalardan birinde “Kar yerin üstünde olması gerektiği gibi görünmüyor” notu bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
E3 2021 ile ilgili yeni detaylar, mobil uygulama ve web portalı tanıtıldı

Flight Simulator 2020 oynamak isteyenlerin çok güçlü bir bilgisayara ve büyük bir boş alana sahip olması gerekeceğe benziyor. Oyunun yüklenmesi için 150 GB boş alana ihtiyaç duyulacağı belirtiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...

Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Flip tanıtıldı

Asus, bu yılki ZenFone serisiyle biraz farklı bir dönüş yapıyor. ZenFone 8 Flip, büyük ekranı ve açılır kamera mekanizması ile önceki yılların telefonlarına çok...