Fitbit Luxe paslanmaz çelik kasa ve OLED ekran ile gelecek

Fitbit geçtiğimiz ay çocuklar için Ace 3 isimli akıllı bilekliği duyurmuştu. Görünen o ki, Google’ın sahibi olduğu şirket yakın zamanda portföyüne yeni ürünler de ekleyecek. Fitbit Luxe adını taşıyacağı söylenen yeni ürünlerden birine ait fotoğraflar WinFuture sitesi tarafından paylaşıldı.

Fotoğraflara bakıldığında bilekliğin zarif bir tasarıma sahip olduğu ve en az üç renk seçeneğiyle geleceği görülüyor. Cilalı paslanmaz çelik kaplı kasa ve değiştirilebilir kayışa sahip olacağı görülen Luxe, akıllı bilekliklerde pek sık rastlanmayan tarzda standart bir kayış kopça mekanizması taşıyor.

Bilekliğin renkli OLED dokunmatik ekranının çözünürlüğü bilinmiyor. Fitbit Luxe’nin özellikleri konusunda henüz bir sızıntı olmasa da, paylaşılan fotoğraflar sayesinde bazı ipuçları görülüyor. Nefes eğitimi, kalp atış hızı takibi, uyku takibi ve spor modu gibi özelliklerin Luxe’de kullanıcıları beklediği anlaşılıyor.

fitbit luxe Stres izleme özelliğine de sahip bilekliğin suya dayanıklı olacağı söyleniyor. Suya dayanıklı kasa, yüzerken Luxe’yi çıkarmak gerekmediği anlamına geliyor. Bileklikte GPS özelliğinin bulunmayacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ASUS'tan ROG serisine iki yeni oyuncu bilgisayarı: ROG Zephyrus S17 ve M16

Fitbit Luxe için henüz ortada bir fiyat veya çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak fotoğrafların internete sızması, resmi duyurunun çok uzak olmadığı anlamına geliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...

Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Flip tanıtıldı

Asus, bu yılki ZenFone serisiyle biraz farklı bir dönüş yapıyor. ZenFone 8 Flip, büyük ekranı ve açılır kamera mekanizması ile önceki yılların telefonlarına çok...