Yeni Fitbit Inspire 2 güncellemesi Tile entegrasyonunu getiriyor

Fitbit ve Tile, iki şirket için de önemli sayılabilecek bir iş birliğine imza attı. Fitbit Inspire 2 sahipleri artık Tile tarafından üretilen Bluetooth takip cihazlarının yerleştirildiği aksesuarların yerini tespit edebilecek.

Bu yeni özelliği Inspire 2’ye getiren güncelleme, ücretsiz olarak dağıtıma çıktı. Kullanıcıların sadece Fitbit uygulaması üzerinden Inspire 2’yi güncellemeleri ve Bluetooth takibini eklemeleri gerekiyor. Bundan sonraki aşamada ise Tile uygulaması indiriliyor ve aktive ediliyor.

Tile uygulamasının aktive edilmesinin ardından Inspire 2 kullanıcıları, kayıp cihazlarının yerini akıllı bileklik üzerinden tespit edebilecek. Bunun için cihazın görüldüğü son konumdan veya Tile’ın küresel kitle destekli şebekesinden yararlanabilecek.

Fitbit Inspire 2 sahipleri Tile Premium’a kayıt da olabilecek. Tile Premium servisinde aylık 2.99 veya yıllık 29.99 dolar karşılığında kullanıcılara akıllı bildirimler ve diğer “üst sınıf” içerikler sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple Watch Series 7 ile kayış alışverişi biraz daha karışıyor

Fitbit cephesindeki yenilikler bununla sınırlı kalmıyor. Fitbit Charge 4 de kandaki oksijen seviyesini ve deri sıcaklığını ölçebilecek. Buna ek olarak, Charge 4 sahipleri sağlık ölçümleri paneline de erişebilecek.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....