Eğlence

FIFA 14 yeni Xbox 360 paketiyle birlikte satılacak

Microsoft yeni nesil oyun konsolu Xbox One’ı ilk önce FIFA 14 ile birlikte satacağını açıklamış, ancak daha sonra FIFA 14’ü paketten çıkarıp yerine Forza 5’i eklemişti. Gelen son haberler ise şirketin yeni inceltilmiş Xbox 360 ile birlikte FIFA 14’ü satacağı yönünde.

fifa-14-xbox-360-130913

Şirket daha önce FIFA 14’ün dijital kopyasının stoklar elverdiği ölçüde ön siparişle alınan Xbox One ile birlikte satılacağını açıklamış, ancak daha sonra bu kararında değişikliğe gitmişti. Xbox 360 ve FIFA 14’ün ortak paketi, FIFA 14’ün satışa sunulacağı gün olan 27 Eylülde raflardaki yerini alacak. Birleşik Krallık satış fiyatı 170 pound olarak belirlenen bu özel paketin de stoklarla sınırlı olması bekleniyor.

Güncelleme: Konuya ilişkin olarak Microsoft Türkiye’den gelen basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

EA Games, merakla beklenen FIFA 14’ün Xbox 360 demo sürümünün indirilmeye hazır olduğunu duyurdu. Microsoft’un sınırlı sayıda sunduğu FIFA 14 hediyeli özel Xbox 360 paketleri için 799 TL’lik indirimli ön sipariş fırsatı ve El Clasico’yu yerinde izleme şansı da devam ediyor.
 
EA Games, merakla beklenen futbol oyunu FIFA 14’ün Xbox 360 demo sürümünün indirilmeye hazır olduğunu duyurdu. Microsoft’un FIFA 14’e özgü olarak sınırlı sayıda piyasaya sürdüğü FIFA 14 oyunu hediyeli Xbox 360 paketleri için ön sipariş fırsatı da devam ediyor.
 
Xbox 360 250GB oyun konsolu ve FIFA 14’ten oluşan özel paket, ön sipariş süresi boyunca 999 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatı yerine 799 TL’lik indirimli fiyattan satışa sunulacak. Xbox 360’a özgü FIFA 14 paketini satın alanlar, tavsiye edilen satış fiyatı 179 TL olan FIFA 14 oyununa ücretsiz sahip olacaklar.
 
Sunulan fiyat avantajının yanı sıra, ürünü ön siparişle satın alanlar arasında çekilecek kurayla bir talihli Microsoft Türkiye’nin davetlisi olarak dünyanın en iyi takımları arasında yer alan Barcelona – Real Madrid’in İspanya’daki El Clasico derbi mücadelesini yerinde izleyecek.
 
Ön sipariş teklifleri 26 Eylülde sona erecek.
 
Derbi Heyecanını Evinizin Konforunda Yaşayın
 
Xbox 360 konsolunuza FIFA 14 demo sürümünü indirmek için Xbox Live hesabınızla Xbox Games Mağazasına girerek oyun simgesine tıklamanız ve yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli.
 
Dünya genelinde milyonlarca fanatiği olan FIFA serisi, futbol tutkunları tarafından dünyanın en başarılı futbol oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. FIFA 14, geliştirilen grafik motoru ve eklenen yeni oyun seçenekleri sayesinde dünyanın en güçlü takımlarının soluk kesen mücadelelerini ekranınıza taşıyor. FIFA 14’ün Xbox 360 sürümünü satın alanları, yalnızca Xbox 360 konsoluna özel içerik ve sürprizler de bekliyor.
 
Xbox 360 FIFA 14 paketini, 27 Eylülden itibaren teknoloji marketlerinde satışa sunulacak. Oyunseverler, bugünden itibaren 150’den fazla noktada bulunan teknoloji marketlerindeki kiosklarda FIFA 14’ü deneyimleme şansı bulabilecek.

İlgili >> Trusted Reviews

İLGİLİ HABERLER