Felipe Massa’nın 7 yaşındaki oğlu Crazy Cart yarışında Daniel Ricciardo’yu geçti

felipe massa felipinho daniel ricciardoFormula 1 takımlarından Williams’ın pilotlarından Felipe Massa, yedi yaşındaki oğlu ve Red Bull Racing’in Brezilyalı pilotu Daniel Ricciardo arasında Razor Crazy Cart ile yapılan yarışı Facebook hesabı üzerinden canlı olarak yayınladı. Teras gibi bir yarış için fazlasıyla sıra dışı bir parkurda gerçekleştirilen yarışı, 7 yaşındaki Felipinho kazandı.

Felipinho’nun yarışırken babasının Williams tulumu ve kaskının kendisi için hazırlanmış versiyonlarını giymesi, yarışın göze en hoş gelen detayları arasında yer alıyor. Formula 1 padokunda en sevilen pilotlar arasında sayılan Massa ve Ricciardo’nun boş vakitlerini birlikte geçirmesi de, sporda dostluğun da rekabet kadar önemli olduğunu ortaya koyan bir detay olarak göze çarpıyor.

Formula 1 dünyasında pilot babaların oğullarına da bu sevgiyi aşılaması sıklıkla rastlanan bir durum. Dolayısıyla gelecekte küçük Massa’yı da babası gibi pistlerde görmek kimse için şaşırtıcı olmayacaktır.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun