Felipe Massa’nın 7 yaşındaki oğlu Crazy Cart yarışında Daniel Ricciardo’yu geçti

felipe massa felipinho daniel ricciardoFormula 1 takımlarından Williams’ın pilotlarından Felipe Massa, yedi yaşındaki oğlu ve Red Bull Racing’in Brezilyalı pilotu Daniel Ricciardo arasında Razor Crazy Cart ile yapılan yarışı Facebook hesabı üzerinden canlı olarak yayınladı. Teras gibi bir yarış için fazlasıyla sıra dışı bir parkurda gerçekleştirilen yarışı, 7 yaşındaki Felipinho kazandı.

Felipinho’nun yarışırken babasının Williams tulumu ve kaskının kendisi için hazırlanmış versiyonlarını giymesi, yarışın göze en hoş gelen detayları arasında yer alıyor. Formula 1 padokunda en sevilen pilotlar arasında sayılan Massa ve Ricciardo’nun boş vakitlerini birlikte geçirmesi de, sporda dostluğun da rekabet kadar önemli olduğunu ortaya koyan bir detay olarak göze çarpıyor.

Formula 1 dünyasında pilot babaların oğullarına da bu sevgiyi aşılaması sıklıkla rastlanan bir durum. Dolayısıyla gelecekte küçük Massa’yı da babası gibi pistlerde görmek kimse için şaşırtıcı olmayacaktır.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...