Teknoblog Manşetler Facebook Home için sabırsızlananlara özel APK bağlantıları ortalarda dolaşmaya başladı

Facebook Home için sabırsızlananlara özel APK bağlantıları ortalarda dolaşmaya başladı

Facebook’un Android telefon deneyimini sosyalleştiren başlangıç ekranı Facebook Home dün itibariyle Google Play Store üzerinde yer almaya başladı. Ne var ki, bu uygulama şu an için sadece ABD’deki Android kullanıcıları tarafından Google Play’den indirilip kullanılabiliyor. Facebook, küresel çapta yayılımın ilerleyen haftalarla birlikte gerçekleşeceğini açıklamıştı. Bu durum şu an için Facebook Home’un desteklediği HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S III ve Samsung Galaxy Note II gibi dört farklı Android telefonuna sahip olan Türkiye’deki kullanıcıların da bu yeni başlangıç ekranını normal yollardan indiremeyeceği anlamına geliyor.

facebook-home-telefon-130413

Neyse ki, bu noktada etraftan dolaşmayı sağlayan yöntemler imdada yetişiyor. Daha önce de Google Play Türkiye mağazasında yer almayan uygulamaları yükleyip kullanmaya imkan sağlayan APK dosyaları devreye giriyor. Facebook Home’un da APK dosyaları internette dolaşmaya başladı. Böylelikle ABD dışında yaşayan ve yukarıda saydığımız cihazlardan herhangi birine sahip olan her kullanıcılar da Facebook Home deneyiminden yararlanma fırsatına sahip oluyor.

Facebook Home’un APK dosyasına buradan ulaşabilirsiniz. Tabii ki, bu noktada tüm risklerin size ait olduğunu, APK dosyasının çeşitli açıklar da barındırabileceğini hatırlatalım. Yani bu bağlantıyı yayınlamakla birlikte, cihazınızda meydana gelmesi muhtemel herhangi bir sorundan veya istenmeyen durumdan dolayı sorumluluk kabul etmeyeceğimizi belirtelim.

İlgili >> Redmond Pie

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Facebook Messenger iOS uygulaması birkaç kelime yazıldıktan sonra kilitleniyor

1 YORUM

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz