Essential Phone’un dağıtımına bir hafta içinde başlanıyor

İlk Essential Phone akıllı telefonları önümüzdeki bir hafta içinde dağıtıma çıkacak. Telefon için ilk sipariş veren kullanıcılara telefonlarına çok yakında kavuşacakları müjdesi gönderilen e-posta iletileriyle verildi.

9to5Google’ın haberine göre, Essential telefon için ön kayıt yaptırmış olan müşterilere mesajlar gönderdi. Ne var ki, mesajlarda telefonun sadece “Black Moon – Ay Siyahı” adlı siyah renkli versiyonunun, önümüzdeki 7 gün içinde sevk edilmeye başlayacağı belirtiliyor. “Pure White – Saf Beyaz” adlı beyaz renkli modelin teslimatı için ise hâlâ birkaç haftalık zaman olduğu dile getiriliyor.

Bununla birlikte telefonun ne zaman piyasaya sunulacağına dair net bir bilgi hâlâ verilmiyor. Ancak ön kayıt yaptırmış olanlara gönderilen mesajlar, telefonun yurt dışında piyasaya çıkışının yakın olduğunu gösteriyor.

Essential’ın arkasında Android’in kurucusu olarak bilinen Andy Rubin olunca, beklentiler de yüksek oluyor. Yatırımcılar da heyecanlanıyor ki, daha şimdiden şirkete bir milyar dolardan fazla değer biçiyorlar. Bu değerin henüz sıfır telefon satmış bir şirkete addedilmesi de bir hayli ilginç görünüyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 büyük tasarım yenilikleri ve güvenlik özellikleri ile geliyor

Google'ın 2014'ten bu yana en radikal kullanıcı arayüzü değişikliği Android 12 ile birlikte duyuruldu. Android 12'nin yepyeni bir tasarım diliyle geleceği bir süredir konuşuluyordu...

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...