Teknoloji

Esnaflar için Türk Telekom’dan yeni iş telefonu kampanyası

türk telekom hediye internet ramazan

Türk Telekom yeni iş telefonu kampanyasıyla esnafa desteğini sürdüğünü dile getiriyor. Kampanya kapsamında sabit hat satın alan esnaflar, ilk altı ay yalnızca 10 TL fatura ödemesi yapacak.

Pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafa destek olmak amacıyla hazırlandığının altı çizilen kampanya kapsamında, Türk Telekom’dan iş telefonu alan yeni müşteriler ilk 6 ay sadece 10 TL ödeyecekler. Sonraki 24 ay ise pakete göre değişen indirimli sabit fiyatlardan faydalanmaya devam edecekler.

Kampanya kapsamında internet paketi satın alan müşteriler de limitsiz internet paketinden ilk 6 ay 10 TL ödeyerek faydalanabilecekler. Dört farklı paket seçeneğinin yer aldığı esnaf destek paketi, pandemi sonrasında da devam edecek.

Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan, Türk Telekom’un her zaman esnafın yanında olduğunun altını çizdi. “Pandemiden en çok etkilenenlerin başında esnafımız geliyor. Türk Telekom olarak herkes için erişilebilir iletişim ilkemizle, esnafımızın yükünü hafifletmek için bir kampanya başlattık.”

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER