Epic Games Mega İndirim 2021’in bu haftaki ücretsiz oyunu Control

Discord Nitro fırsatı da var

Epic Games Store, bir süredir kullanıcılara her hafta bir veya iki ücretsiz oyun sunuyor. Mevcut Mega İndirim’in son haftasını birden fazla ücretsiz oyunla kapatıyor. Remedy’nin müthiş oyunu Control bir hafta boyunca ücretsiz oldu. Paranormal aksiyon-macera oyununu ücretsiz olarak elde etmek için 17 Haziran saat 18.00’e kadar vaktiniz var.

Oyunda Federal Kontrol Bürosu’nun genel merkezi olan şekil değiştiren Oldest House’u keşfederken Jesse Faden olarak oynuyorsunuz. Oldest House’un sırlarını keşfettikçe, Hiss olarak bilinen bir düşman ordusuna karşı savaşlarınıza yardımcı olacak telekinetik yetenekleri öğreneceksiniz.

Control‘un karmaşık, akıllara durgunluk veren anlatımı herkes için olmayabilir, ancak muhteşem görünüyor ve oynanışı da mükemmel. Bir duvardan parçalar koparmak ve onları düşmanlara savurmak asla eskimez ve keşfedilecek bir sürü alan var.

PlayStation Plus üyeleri, bu yılın başlarında Control Ultimate Edition‘ı ücretsiz olarak talep edebiliyordu, Xbox Game Pass aboneleri ise şu anda oyuna ek bir ücret ödemeden erişebiliyor. Epic, standart sürümü ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca indirilebilir içerikleri de, 17 Haziran’a kadar yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Oyunun iki farklı genişleme paketi var ve bunlar da 16,50 TL’ye sunuluyor. Sezon Bileti de 34,50 TL’ye satılıyor.

Eğer Control size hitap eden ücretsiz bir oyun seçeneği değilse, Epic  açık dünya RPG’si Genshin Impact‘i de ücretsiz olarak oynama fırsatı sunuyor. İki ücretsiz oyun fırsatı da 17 Haziran’a kadar devam ediyor. Assassin’s Creed: Valhalla, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Disco Elysium ve Hades gibi Epic Games Mega İndirim 2021 kapsamında büyük oyunlarda da harika fırsatlar var.

Bu arada Epic, gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını ve içeriklerini de açıkladı. Hell is Other Demons adlı bir nişancı oyununu ve Overcooked 2‘yi önümüzdeki perşembe gününden itibaren ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Üç aylık Discord Nitro fırsatı

Öte yandan Epic Games, yeni Nitro kullanıcıları için geçerli 3 ay ücretsiz Discord Nitro kazanma fırsatını da sunuyor. Bu teklif 24 Haziran 2021 TSİ 18.00’de sona erecek. Discord Nitro, Discord sesini, videosunu ve metin sohbetini geliştirmeyi sağlıyor. Nitro, animasyonlu avatarlar ve özel etiket, 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra Takviyelerde %30 indirim, kendi emojilerini toplama ve yapma olanağı, desteğini göstermek için profil rozetleri, daha büyük yüklemelerin (tam 100 MB!) yanı sıra yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live yayını sunuyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iOS 15 yayınlandı, hemen şimdi indir

Apple'ın ön gösterimini haziran ayındaki WWDC 2021 etkinliğinde gerçekleştirdiği iOS 15 için final sürüm yayınlandı, indirme işlemi için bekleyenler artık bu güncellemeyi cihazlarında görebilirler....

iPadOS 15 yayınlandı, işte yenilikler ve uyumlu cihazlar

Apple iPad'lere özel işletim sistemi iPadOS'in en son sürümünü yayınladı. Yaz başında ön gösterimi yapılan iPadOS 15 ile birlikte Apple'ın tabletlerine çoklu görev tarafında...

watchOS 8 çıktı, hemen şimdi indir

Apple Watch kullanıcıları için watchOS 8 güncellemesi dağıtıma çıktı. Apple'ın belirttiğine göre, bu yaz başında ön gösterimi yapılan yeni sürümle birlikte sağlıklı, aktif ve...

iOS 15 İncelemesi

Apple, yaklaşık üç buçuk aylık beta sürecinin ardından iOS 15 güncellemesini yayınladı. Artık bir Apple klasiği hâline gelmiş biçimde, bu güncelleme geniş yelpazeye yayılmış...