Eğlence

Endless Dungeon’ın çıkış tarihi için açıklama geldi

endless dungeon

Sega Endless Dungeon’ın çıkış tarihi için beklenen açıklamayı yaptı. Yüksek aksiyon vadeden oyun 18 Mayıs’ta yayınlanacak. Oyun ilk olarak Steam, Epic Games Store, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PlayStation 5‘de oyuncularla buluşacak. Nintendo Switch versiyonu içinse biraz daha beklemek gerekiyor.

Amplitude Studios tarafından geliştirilen oyunun 2022’de çıkması planlanıyordu. Kadro temelli bir deneyim sunan oyun, kule savunmasını ateşli silahlarla birleştiriyor. Oyuncuların kristal botu koruması ve zindanlar içinde ilerlemesi gerekiyor.

Oyuncular üç arkadaşlarıyla bir takım kurabildikleri gibi üç karakteri kendileri de kontrol edebiliyor. Bir karakter doğrudan kontrol edilirken, diğerleri verilen komutlarla yönlendiriliyor. Oyuncular oyunda ilerledikçe yeni silah ve karakterlerin kilidini açacak.

Endless Dungeon çok sayıda platformda ön siparişte

Endless Dungeon çok sayıda platformda ön siparişe çıkmış durumda. Ön sipariş verenler oyuna herkesten iki gün önce erişebilecek. “Last Wish” (Son Arzu) adını taşıyan dijital versiyonu sipariş edenler bazı ekstra avantajlardan yararlanabilecek. Day One isimli fiziksel versiyon ise bir kart oyunu ve çizim kitabıyla birlikte gelecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER