Elektronik ihtiyaçlarınız için işin uzmanı MediaMarkt’tan dikkat çekici fırsatlar

Elektronikte aradığınız güven işin uzmanı MediaMarkt’ta! Elektronik ihtiyaçlarınız için yanlış yerlere bakmayın, keyfinize bakın, zaman kaybetmeyin. 25 binden fazla ürün çeşidiyle elektronikte aradığınız güveni sunan işin uzmanı MediaMarkt, 28 Ekim’e kadar geçerli olan kampanyasında dikkate değer indirimler sunuyor. Kampanya ile ilgili detayları bu bağlantıda bulabilirsiniz. Bu fırsat haberinde ise öne çıkan bazı fırsatlara yakından bakıyoruz.

Apple iPhone 13 modellerini satışa sundu. Dört farklı modeli de MediaMarkt’ta bulabilirsiniz. Buna rağmen bir iPhone 12 modeli satın almayı düşünüyorsanız, kampanya kapsamında iPhone 12 Pro modellerinde dikkat çeken bir fırsat var. 128 GB kapasiteli ve dört farklı renkte iPhone 12 Pro modelini 14599 TL’lik fiyattan satın alabilirsiniz. Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatı var. Üstelik BNP Paribas Cardif tarafından sağlanan 1 yıllık cihaz koruma sigortası 1999 TL karşılığında sunuluyor.

Eğer bir ütü satın almayı düşünüyorsanız, Philips buhar kazanlı ütü 2299 TL’lik fiyatıyla sunuluyor. Üstelik Paraf ve Bonus kartlara peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla geliyor. Ayrıca BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından sağlanan 1 Yıllık Sigorta ve 1 Yıllık Uzatılmış Garanti paketi sadece 69 TL.

Süpürge satın almak isteyenler için de ilgi çekici bir fırsat var. Fakir Cross Electronic toz torbasız süpürge 999 TL fiyatıyla sunuluyor. Paraf ve Bonus kartlara 9 taksit fırsatıyla sunulan bu ürünle birlikte, BNP Paribas Cardif Sigorta tarafından sağlanan 1 Yıllık Sigorta ve 1 Yıllık Uzatılmış Garanti paketi sadece 159 TL’ye geliyor.

Yukarıda listelediğimiz fırsatların dışındaki fırsatları bu bağlantıda bulabilirsiniz. 28 Ekim’e kadar geçerli olan kampanyadan MediaMarkt’ın geniş mağazalarında ve mediamarkt.com.tr‘de yararlanabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AR uygulamaları hazırlamayı Siri ile yapılacak kadar basitleştirmek için çalışıyor

Apple, The Information'ın yeni bir haberine göre, uzun süredir söylentileri ortalıkta dolaşan karma gerçeklik gözlüğü için Siri'yi kullanarak uygulama yapılmasına izin verecek bir yöntem...

ChatGPT okul sınavlarında ortalamayı ancak geçebiliyor

OpenAI'ın sanal sohbet robotu ChatGPT'nin öğrencilerin sınavlarda kopya çekmesine yardımcı olabileceğine dair pek çok endişe var. Ancak ondan lisans düzeyinde bir sınav için makale...

Coca-Cola markalı akıllı telefon için Realme’den ilk paylaşımlar geldi

Coca-Cola markalı akıllı telefona ait görsel kısa süre önce internete sızmıştı. Sızıntıda herhangi bir işaret olmasa da, tasarım itibarıyla telefonun Realme tarafından üretilmiş olabileceği...

İNCELEMELER >>