EğlenceTeknoloji

EA Sports FIFA Online 4 için Türkiye çıkış tarihi açıklandı

ea sports fifa online 4

FIFA Online 4, yayıncı 101XP’nin belirttiğine göre, 2 Eylül tarihinde dağıtıma çıkıyor. Oynaması ücretsiz bir bilgisayar oyunu olan FIFA Online 4 ile geçmişin ve şimdinin yıldızlarının aralarında bulunduğu 17 bin futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30+ farklı ligden 600’den fazla takım sporseverleri bekliyor. Yerel ve özel sunucular ile tüm Türkiye’den maksimum sayıda oyuncu için rahat oyun deneyimi artırılacak.

28 Ağustos itibarıyla oyuncuları Dereceli Maçlar, Lig Maçları, geniş seçenekleri ile takım taktik formasyonu içeren Teknik Direktörlük Modu, arkadaşlarla oynamak için Özel Maç modlarınında aralarında bulunduğu bir çok farklı oyun modunu oynayabilecekler. Oyuncular aynı zamanda takım görünüşünü özelleştirebilecek, antremanlarla oyuncularını geliştirebilecek ve oyuncularını transfer pazarında takas edebilecekler.

Bu arada futbol oyunu tamamen Türkçeleştirildi. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarındaki anlatımlarıyla da tanınan Murat Kosova ve Nebil Evren, ikilisi tarafından seslendirildi.

28 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Erken Erişim Günlerine katılmak isteyen oyuncular, EA Sports FIFA Online 4 Türkiye resmi sitesi üzerinden 27 Ağustos’a kadar kayıt olabilirler.

İLGİLİ HABERLER