EğlenceManşetler

EA Sports FC dünyası EA Sports FC Tactical ile genişleyecek

ea sports fc tactical
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Electronic Arts, EA Sports FC markasının bir başka adımı olan EA Sports FC Tactical’ı duyurdu. Tactical interaktif bir simülasyon sunarak içerisinde Premier League, LA LIFA, Bundesliga, Ligue 1 ve Seria A gibi liglerin de bulunduğu 10’dan fazla büyük ligde yer alan 5000 farklı futbolcuyu, stratejik ve sıra tabanlı bir oynanışla buluşturmayı hedefliyor.

Büyüyen EA Sports FC ekosisteminin son üyesi Tactical, dayanıklılık ve güçlü oyun yönetimi gibi oyun içi stratejileri vurgulamayı amaçlıyor. Maçlar atak, defans ve beceri hareketleri gerçekleştirmek ve yapmak için sıra tabanlı fırsatlarla simüle edilerek daha önce hiç olmadığı gibi gerçekçi bir futbol karşılaşması ile sonuçlanıyor.

EA Sports FC Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Wlodyka, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Tactical, tamamen yeni bir futbol deneyimi yaratmak için stratejik oynanışı benimsiyor. Oyuncuları daha önce hiç olmadığı şekilde futbolun bu yeni dönemine sürükleyen bir deneyim olarak hazırlandı. Sıra tabanlı strateji oyunu hayranlarını ağırlamaktan heyecan duyuyor ve EA Sports FC oyuncu topluluğunun bir parçası olarak kulübe katılmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Yakında EA Sports FC Tactical hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.”

EA Sports FC Tactical 2024’ün başlarında yayınlanacak

Tactical, içerisinde çevrimiçi maçlardan, çevrimiçi yarışmalara (Sıralama maçları, Ligler ve Loncalar) kadar birçok oyun modu bulunan bir oyun deneyimi vadediyor. Oyuncularınızı geliştirerek oyuncuların yüksek beceri gerektiren hareketlerde ustalaşmasını sağlayacak ve daha derin bir ilerleme için onların yeteneklerini ortaya çıkaracaksınız.

  • ea sports fc tactical

EA Sports FC Tactical, futbol fanatiklerinin yepyeni bir futbol macerasına çıkması için 2024 yılının başlarında yayınlanacak. Oyuna Google Play ve App Store’dan ön kayıt yaptırmak şimdiden mümkün.

İLGİLİ HABERLER