EA Sports FC 24’ün müzik kütüphanesi yeni şarkılarla büyüyor

Electronic Arts’ın yeni bir dönemi başlatan futbol oyunu EA Sports FC 24‘te artık dünyaca ünlü müzik grubu Rolling Stones’u da bulmak mümkün. Oyun endüstrisinin dev şirketi ve müzik dünyasının efsanesi, oyun içi görselleştirme kitlerinin tasarımı üzerinde iş birliğine gitti.

Rolling Stones’un yanında Obongjayar ve Michaël Brun’un sanatçı kitleri de artık oyunda mevcut. Oyunun resmi müziklerine sekiz yeni şarkı eklenerek futbol fanatiklerinin oyunu oynarken daha da keyifli bir maç atmosferi yaşaması için büyük bir adım atılmış oldu.

Yıllar geçtikçe markanın ikonik bir unsuru haline gelen müzikler 100’den fazla dünya çapında sanatçıyı içeriyor ve oyun içinde yeni bir güncellemeyle şu anda mevcut olan müziklere aşağıdaki isimler de eklendi:

●        Fred again.. & Obongjayar – adore u

●        Peso Pluma, Grupo Frontera -TULUM

●        Rael, Gloria Groove & Tropkillaz -Vem com tudo

●        TROYBOI ft. ARMANI WHITESHUT IT DOWN

●        Insincere – smile

●        KABEAUSHÉ – THESE DISHES AIN’T GONNA DO THEMSELVES

●        Animal Collective – Soul Capturer

●        Underworld – denver luna (acapella)

ea sports fc 24

Oyuncular artık, müzik sanatçılarının iş birliğiyle özgün bir şekilde tasarlanan, Obongjayar ve Michaël Brun’un da dahil olduğu toplam üç yeni sanatçı kitine erişebilecek. Kitler, oyuncuların Ultimate Team’de kilidini açması ve kullanması için mevcut. Rolling Stones kiti hedefleri tamamlayarak kazanılabilecek, Obongjayar ve Michaël Brun kitleri ise mağazadan satın alınabilecek.

Michaël Brun, “Hayatım boyunca bir EA Sports hayranıydım, bu yüzden EA Sports FC 24’te kendi formamı oluşturabilmek gerçekten bir hayalin gerçekleşmesi” dedi ve ekledi: “Kültürümü, futbol sevgimi ve modayı tek bir iş birliğinde birleştirebilmek gerçek bir onur. Umarım herkes ortaya çıkan sonuçtan memnun kalır.”

Oyunun müziklerinde yer alan her şarkı ve sanatçı, EA Sports FC’nin futbolun küresel doğasını ve müzikal etkileri yansıtan, gerçek anlamda uluslararası bir müzik ambiyansı yaratma tutkusunu temsil ediyor. Total Football ve Brezilya yeteneği gibi benzersiz futbol tarzlarının gücü kıtaları aşarken, Afrobeats, Reggaeton ve Grime da müzikal anlamda dünyaya yayılıyor.

Yeni EA Sports FC 24 şarkılarını müzik platformlarında bulmak mümkün

Mike Towers’tan LALA, Sam Tompinks’ten Phone, Em Beihold’dan MEDUZA ve Jack Harlow’dan They Don’t Love It gibi parçalar, oyunun dünya çapındaki lansmanı olan 29 Eylül’den bu yana EA Sports FC 24’ün en popüler şarkıları arasında yer almayı başardı.

En yeni EA Sports FC 24 müzik parçaları Spotify ve diğer yayın platformlarında şu anda mevcut.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun