EğlenceManşetler

Disney+’ın yeni Türk dizisi Dünyayla Benim Aramda’dan ilk tanıtım geldi

dünyayla benim aramda
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Disney+, yeni orijinal Türk dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın ilk tanıtımını yayınladı. Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, Pınar Bulut’un kaleminin Hülya Gezer’in rejisiyle buluştuğu hikayesiyle dikkat çeken projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor bir araya geliyor.

Dizinin hikayesi Disney+ tarafından şu şekilde özetleniyor: “Dünyayla Benim Aramda, büyük bir tutkuyla başlayan fakat zamanla aralarındaki bu büyük aşkın artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Dizinin paylaşılan ilk tanıtımında duyulan “Bir aşkın bittiği nereden anlaşılır? Nasıl emin olunur artık gitmek gerektiğine?” sözleri ise izleyenlerin kendi hayatlarından birçok duygu bulacağının sinyallerini veriyor.”

Disney+ Türkiye’de 14 Haziran’da yayın hayatına başlamıştı. Oldukça geniş bir içerik kataloguna sahip olan platformun ilk orijinal Türk dizisi Kaçış da aynı tarihte izleyicilerle buluşmaya başlamıştı.

Dünyayla Benim Aramda dizisinin yayın tarihi şu an için açıklanmış değil.

İLGİLİ HABERLER