Dünyanın en küçük USB mikrofonu

Teknoblog.com – Eğer dizüstü bilgisayarınızda dahili bir mikrofon yoksa ya da mevcut mikrofonunuzdan memnun değilseniz, USB Mic 1 sizin için uygun bir seçim olabilir.

USB Mic 1’in üreticisi şirket, bu mikrofonun piyasadaki en küçük ve en güçlü USB mikrofon olduğunu iddia ediyor. Bu mikrofon Skype üzerinden konuşurken ya da podcast bülteni hazırlarken oldukça kullanışlı. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen, her ortama uyumlu USB Mic 1 15 metre ötedeki sesleri bile alabiliyor. Cihazın üzerinde ayrıca bir kulaklık girişi de bulunuyor, böylelikle bir yandan da konuşurken, bir yandan da kendi sesinizi dinleyerek daha rahat bir kayıt sağlayabilirsiniz.

USB Mic 1 Planet Headset sitesinde 49 $’a satılıyor. Bu bağlantıdan satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada bu mikrofon ile yapılmış örnek bir ses kaydını dinlemek de mümkün.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...