Eğlence

Dungeons and Dragons filminden ilk fragman geldi

dungeons and dragons

San Diego’da gerçekleştirilen Comic-Con 2022’deki ilk önemli olaylardan biri, Dungeons and Dragons (D&D) filminin fragmanının yayınlanması oldu. Tam adı “Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves” olan filmin oyuncu kadrosu yıldız isimlerden oluşuyor. Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page ve Hugh Grant aksiyon, fantezi, komedi ve bazı ikonik D&D karakterlerini barındıran filmde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin fragmanının tanım bölümünde şu ifadeler yer alıyor: “Büyüleyici bir hırsız ve bir grup alışılmadık maceracı kayıp bir eski eser için epik bir soyguna kalkışır. Ancak yanlış insanların ayaklarına dolaşmalarıyla birlikte işler tehlikeli şekilde yanlış gider. Honor Among Thieves, D&D’nin zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu muhteşem ve aksiyon dolu bir macerayla büyük ekrana taşıyor.”

Fragman oyunun hayranlarının filmde görmeyi beklediği ejderhalardan bazılarını gözler önüne seriyor. Bunlar arasında tarihi Kara Ejderha ve Kırmızı Ejderha da bulunuyor. Hazine Sandığı gibi gizlenen Mimic, Displacer Beast, Gelatinous Cube ve Owlbear da fragmanda görülenler arasında yer alıyor. Fragmanda çeşitli büyüleri görmek de mümkün oluyor.

Dungeons and Dragons filminin yapımcılığını Paramount ve Hasbro üstleniyor. Oyun ve oyuncak dünyasının önemli markalarından biri olan Hasbro, D&D dünyasının haklarını elinde bulunduruyor.

İLGİLİ HABERLER