Dropbox Android uygulaması artık dosyaları buluttan SD karta taşıyabiliyor

dropbox-logo-140714

Dropbox Android uygulamasını kullanan pek çok kişinin ortak şikayetlerinden birisi de bulutta tutulan dosyaların doğrudan SD karta transfer edilememesiydi. Bu şikayetlere kulak veren Dropbox, Android uygulaması için yayınladığı son güncellemeyle söz konusu durumu ortadan kaldırıyor.

Bundan böyle Android cihaz sahipleri, Dropbox klasörlerindeki dosyaları doğrudan cihazlarının SD kartına gönderebilecek. Bu güncelleme kulağa basit gelse de, temelde oldukça büyük anlam taşıyor. Kullanıcıların artık, SD kartlarında yeterince yer olduğu sürece, büyük boyutlu bir dosyayı Android cihazlarına aktarırken çekinmelerine gerek kalmıyor. Güncellenen uygulamaya kaynak kısmında yer alan Google Play bağlantısı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 büyük tasarım yenilikleri ve güvenlik özellikleri ile geliyor

Google'ın 2014'ten bu yana en radikal kullanıcı arayüzü değişikliği Android 12 ile birlikte duyuruldu. Android 12'nin yepyeni bir tasarım diliyle geleceği bir süredir konuşuluyordu...

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...