Downwell Android versiyonu nihayet yayınlandı

downwell android

Downwell, sadece geçtiğimiz yılın değil, tüm zamanların en iyi iOS oyunları arasında yer alıyor. Yüksek tempolu aksiyon ve Lovecraft tarzı korkunun unsurlarını piksellerden oluşan bir dünyada bir araya getiren oyun, ortaya şaşırtıcı biçimde atmosferik bir deneyim koymayı başarıyor.

iPhone ve Steam kullanıcılarının geçtiğimiz ekim ayından bu yana keyfini sürdüğü oyun, sonunda Android cihaz sahipleriyle de buluştu. Oyunun geliştiricisi Moppin, aylar süren gecikmeden ötürü Android kullanıcılarından “Beklediğiniz için özür dileriz” sözleriyle bir nevi af talebinde bulundu. Downwell Android versiyonu Google Play Store üzerinden herhangi bir ücret ödemeden indirilebiliyor.

Downwell, geçtiğimiz yıl pek çok mecra tarafından yılın en iyi mobil oyunları arasında gösterilmişti. Oyunun aynı başarıyı Android’e de taşıması fazlasıyla muhtemel gözüküyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....