Eğlence

Yeni Doctor Strange fragmanı daha fazla kaosun sinyalini veriyor

doctor strange 2

Doctor Strange 2 veya tam adıyla Doctor Strange in the Multiverse of Madness’in Spider-Man: No Way Home’un sonunda gösterilen fragmanı filmin konusu veya Maximoff (Elizabeth Olsen) ve America Chavez’in (Xochitl Gomez) Doctor Strange’e (Benedict Cumberbatch) her şeyin varlığını düzeltmek için nasıl yardım edecekleri konusunda ipucu vermemişti. Film için yayınlanan en son fragman, bu soruya cevap veriyor.

Çoklu evrende bir yerlerde, sayısız Stephen Strange’lerden biri, çoklu evrende zarara yol açmıştı. Şimdi tanıdığımız Doctor Strange’in bu hasarı düzeltmesi gerekiyor.

Strange’in en son Örümcek Adam filminde yaptıklarının da çoklu evrendeki bozulamada etkisi var gibi görünüyor. Kötü Strange’in kendi evreninden kaçmasında da Örümcek Adam filminde yapılanlar etkili olmuşa benziyor.

Yeni fragman, Multiverse of Madness’in ilk olarak WandaVision ve Loki gibi dizilerde gösterilen problemlerin zirvesi olabileceğini ortaya koyuyor. Her iki dizi de ana karakterlerinin Marvel’ın sıradaki yeni kötüsü olabileceğinin işaretini vermişti. Fragmanda görülenlere rağmen, bu senaryonun gerçekleşmesinin muhtemel olduğu söylenebilir.

Doctor Strange 2, 6 Mayıs’ta vizyona girecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER