Disney+’ın yeni Türk dizisi Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nu buluşturuyor

Haziran ayında Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+, orijinal Türk dizilerine bir yenisini daha eklemeyi hazırlanıyor. Kaçış ve Dünyayla Benim Aramda‘yı takip edecek yeni dizi, şimdilik “Avcı” kod adıyla anılıyor.

Yapımcılığını BKM’nin yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Soner Caner oturuyor. Başrolünü Pınar Deniz’in üstlendiği diziden ilk fotoğraflar paylaşıldı. Fotoğraflarda Pınar Deniz’in yanı sıra oyuncu kadrosundaki diğer isimleri de görmek mümkün oluyor.

Avcı’da Pınar Deniz’in dışında Uraz Kaygılaroğlu, Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek, ve Serhat Kılıç gibi popüler isimler izleyicilerin karşısına çıkacak.

Disney+ tarafından yapılan açıklamaya göre, dizide izleyiciler Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerine tanıklık edecek. “Avcı” kod adlı dizi suç, gerilim ve mizah ögelerini bir arada sunacak. Dizinin adı ve yayın tarihinin de yakında açıklanması bekleniyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun