Disney+ Recep İvedik 7 setinden ilk fotoğrafları paylaştı

14 Haziran itibarıyla Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney+, kısa süre içinde orijinal Türk içerik portföyüne yeni yapımlar ekleyecek. Bu yapımlardan birisi de başrolünü Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği Recep İvedik 7 filmi olacak. Disney+ Recep İvedik 7 filminin setinden ilk kareleri paylaştı.

Recep İvedik 7’nin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. Filmde Şahan Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor.

Disney+ filmin hikayesini şu şekilde özetliyor: “Şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.”

Disney+ Recep İvedik 7 filminin ne zaman izleyicilerle buluşacağı konusunda henüz kesin bir tarih vermiş değil. “Yakında” yayınlanacağı belirtilen film, sadece Disney+’ta izlenebilecek.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun