Eğlence

Disney+ yeni Türk filmi Özür Dilerim’in yayın tarihini açıkladı

disney+ özür dilerim

Disney+ Özür Dilerim ile orijinal Türk içerik portföyünü genişletmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Özür Dilerim’in senaryosu İbrahim Büyükak’ın imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğuna da oturan Büyükak’a filmin başrollerinde Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca eşlik ediyor.

İbrahim Büyükak’ın Erkin’i, Oğuzhan Koç’un kardeşi Koray’ı ve Gizem Karaca’nın da Erkin’in eski nişanlısı Merve’yi canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi isimler de yer alıyor.

Disney+ filmin hikayesini şu şekilde özetliyor: “Bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.”

Disney+ Özür Dilerim’in afişini paylaştı

Disney+ Özür Dilerim’i 14 Nisan’da izleyicilerle buluşturacak. Resmi posteri paylaşılan filmden yeni görüntülerin de önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

disney+ özür dilerim

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER