Disney+ yeni Türk filmi Özür Dilerim’in fragmanını yayınladı

Disney+ Özür Dilerim filminden ilk kareleri bir süre önce paylaşmış ve aynı zamanda yayın tarihini de duyurmuştu. Çevrimiçi içerik platformu şimdi de yeni orijinal Türk filminin fragmanını yayınladı.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerini Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı komedi filminin fragmanında İbrahim Büyükak’ın gelinlikli hâlleri dikkat çekiyor. İbrahim Büyükak’ın karakteri Erkin ile Oğuzhan Koç’un hayat verdiği Erkin’in kardeşi Koray’ın tango dansı da fragmanın öne çıkan bir diğer noktası oluyor.

İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca’nın başrollerinde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi isimler de yer alıyor.

Disney+ Özür Dilerim filmini 14 Nisan’da yayınlayacak

Disney+ filmin hikayesini şu şekilde özetliyor: Bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar. 

Disney+ Özür Dilerim’i 14 Nisan’da izleyicileriyle buluşturacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun