EğlenceManşetler

Disney+ Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı yeni orijinal filminden ilk görüntüleri paylaştı

disney+ gülse birsel
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Disney+ Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı “Yılbaşı Gecesi” kod adlı orijinal filminden ilk görselleri paylaştı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor. Ozan Açıktan, Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı Aile Arasında filmini de yönetmişti.

Çekimleri bir süre önce başlayan filmin oyuncu kadrosu da oldukça zengin. Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör filmde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Disney+ filmin senaryosunu şu şekilde özetliyor: “Film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlar. Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir ‘Yılbaşı Gecesi’ geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur.”

Disney+ Gülse Birsel senaryosunun bir kez daha Ozan Açıktan rejisiyle buluşturan “Yılbaşı Gecesi” filminin yakında izleyicilerle buluşacağını açıkladı.

İLGİLİ HABERLER