Disney+’tan ikinci orijinal Türk dizisi: Dünyayla Benim Aramda

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney+ Dünyayla Benim Aramda adını taşıyan ikinci Türk orijinal dizisini duyurdu. Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, Pınar Bulut’un kaleminin Hülya Gezer’in rejisiyle buluştuğu Disney+’ın, geçtiğimiz haftalarda çekimleri başlayan ikinci yerli orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’nın çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor bir araya geliyor.

Dünyayla Benim Aramda içindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan bir kadının, zaman geçtikçe yabancılaşmaya başladığı sevgilisine, ilişkilerini ayakta tutmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve ardından yaşananları anlatıyor.

Seyircinin, ilişkilerin insanlar üzerindeki etkilerine ve ilişkiler üzerinden yaşadıkları büyük içsel değişimlere tanıklık edeceği dizi, yakında Disney+’ta yerini alacak.

Disney+ Dünyayla Benim Aramda dizisinin setinden ilk kareleri de paylaştı. Kareler, dizinin renkli dünyasından ipuçları verirken diziye dair merakı da artırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Watch Ultimate Design ve Huawei FreeBuds Pro 3 Türkiye'de satışa çıktı