EğlenceManşetler

Disney+ Ben Gri’nin yayın tarihini açıkladı

disney+ ben gri

Disney+ Ben Gri adını taşıyan yeni orijinal Türk dizisinin duyurusunu bir süre önce yapmış ve diziden ilk görüntüleri de paylaşmıştı. Dizinin izleyicilerle buluşacağı tarih de belli oldu. Ben Gri, 16 Kasım’da dünyanın dört bir yanındaki Disney+ aboneleriyle buluşacak.

Yeni dizisinin yayın tarihini duyuran Disney+, Ben Gri’nin resmi afişini de paylaştı. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği ‘Ben Gri’nin yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturuyor. Başrollerinde Timuçin Esen’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, İlayda Akdoğan, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman gibi genç ve usta isimler bir araya geliyor.

Suç, gizem ve psikolojik gerilim türündeki 8 bölümlük dizi, başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın hayatının, kızının başına gelen olayla değişmesini konu alıyor. Dizi Fuat’ın, kızının yaşadığı olayın intikamını almak isterken telefonuna gelen esrarengiz mesajlarla beraber kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesini ve kendi adaletini sağlama çabasını usta bir dille seyirciye aktaracak.

Disney+ Ben Gri’nin resmi fragmanını daha önce paylaşmıştı. Bu fragmanı yukarıda izleyebilirsiniz.

disney+ ben gri

İLGİLİ HABERLER