EğlenceManşetler

Disney+ yeni Türk dizisi Arayış’tan ilk kareleri paylaştı

disney+ arayış

Disney+ Arayış adını taşıyan yeni orijinal Türk dizisinden ilk kareleri paylaştı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, özgün hikaye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emin Alper oturuyor.

Gizemli bir adada, bir kadının kendini arayış hikayesini konu alan ‘Arayış’ dizisinin başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür paylaşırken, Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Arayış dizisinin hikayesi Disney+ tarafından şu şekilde özetleniyor: “Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.”

Disney+ Arayış dizisini ne zaman yayınlayacak?

Disney+ Arayış dizisinin metafizik, varoluş ve aşk temalarına vurgu yapacağına dikkat çekiyor. Dizinin kesin yayın tarihi açıklanmazken, sadece “yakında” dizinin ekranlara geleceği belirtildi.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER