Eğlence

Diablo IV’ün beta sürümünün çıkış tarihi belli oldu

diablo iv beta

Blizzard Diablo IV beta sürümünün çıkış tarihini açıklayarak oyunu denemek için sabırsızlanan Diablo hayranlarına heyecanlarını biraz daha artıracak bir müjde verdi. Şirket konuyla ilgili açıklamayı IGN Fan Fest etkinliğinde yaptı.

Blizzard yeni Diablo oyunununda da Diablo II: Resurrected’ın geliştirme sürecine benzer bir yaklaşım izleyecek gibi görünüyor. Şirket oyunun beta sürümünü herkese açmadan önce bir hafta sonu “erken erişim” imkanı sunacak. Diablo IV için ön sipariş verenler, 17-19 Mart tarihleri arasında oyunu herkesten önce deneyebilecek. 24-26 Mart tarihleri arasında ise oyunun beta sürümü herkese açılacak.

Oyunun beta sürümünü PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC üzerinde deneyimlemek mümkün olacak. Hem erken erişimde hem de herkese açık beta sürümünde oyuncular aynı içeriklerle karşılalaşacak.

Diablo IV beta sürümüyle ilgili daha kapsamlı bilgiler 28 Şubat’ta paylaşılacak

Blizzard Diablo IV beta sürümüyle ilgili detayları paylaşmak için de fazla zaman kaybetmeyecek. Şirket 28 Şubat tarihinde gerçekleştireceği canlı yayınla beta sürümünde oyuncuları nelerin beklediği konusunda bilgi verecek.

Diablo IV 6 Haziran’da tam sürümüyle Diablo hayranlarının karşısına çıkacak.