Destiny 2 xCloud ile iOS ve Android’e geliyor

Popüler oyunlardan Destiny 2 yakında Microsoft xCloud aracılığıyla iOS ve Android üzerinde de oynanabilecek. Microsoft’un yeni bulut oyun servisi xCloud sayesinde oyun severler oyunlara bulut üzerinden rahatlıkla erişebilecek.

Microsoft, Destiny 2’nin eylül ayında Xbox Game Pass’e geleceğini ve oyunun “Ultimate Edition” isimli versiyonunun xCloud’un bir parçası olacağını daha önce doğrulamıştı. Bu özel versiyonun sahibi olanların xCloud desteği sayesinde oyunu iOS ve Android cihazları üzerinde de oynayabileceği belirtiliyor.

Destiny 2 ve tüm genişleme paketlerine Xbox Game Pass aracılığıyla ücretsiz olarak erişilebilecek. Oyunun Beyond Light adını taşıyan en yeni güncelleme paketi de Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. Bu paket 22 Eylül’de yayınlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Pixel 6 serisi için sızıntılar devam ediyor

Destiny 2 oyuncuları için xCloud desteğiyle oyunu iOS ve Android üzerinde de oynayabilecek olmanın sevindirici bir gelişme olduğu söylenebilir. Büyük ihtimalle eylül ayında faaliyete geçmesi beklenen xCloud ile popüler Xbox ve PC oyunlarına mobil cihazlar üzerinden de erişilebilecek.

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 ekim ayı bitmeden yayınlanacak

Apple'ın en yeni mobil işletim sistemleri iOS 15 ve iPadOS 15 geçtiğimiz ay dağıtma çıkmıştı. iOS 15 özellikle Apple Watch ile telefon kilidini açma...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun