Destiny 2 önümüzdeki ay Xbox One X için 4K ve HDR desteğine kavuşacak

destiny 2 xbox one xYılın en popüler oyunlarından biri olan Destiny 2, Microsoft’un yeni konsolu Xbox One X için geliştirilmiş oyunlar listesinde yer almıyordu. Ancak oyunun yapımcısı Bungie, sonunda bu konudaki sessizliğini bozdu. Destiny 2 Xbox One X üzerinde 4K ve HDR desteğine 5 Aralık itibarıyla kavuşacak.

Söz konusu tarih, Bungie açısından başka bir öneme daha sahip. Destiny 2’nin “Curse of Osiris” (Osiris’in Laneti) adını taşıyan ilk genişleme paketi de 5 Aralık’ta oyuncularla buluşacak.

Güncellemeyle PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro da HDR desteğine kavuşacak. PS4 Pro hâli hazırda 4K’ya dinamik çözünürlük ve kare oluşturmanın birleşimiyle sunuyor. Bungie’nin açıklaması, Xbox One X’in Destiny 2’yi yerel 4K ile çalıştıracağını düşündürüyor.

Destiny 2 Xbox One X öncesinde PC üzerinde HDR desteğine kavuşmuştu

Destiny 2 Xbox One X öncesinde PC üzerinde HDR desteği sunmaya başlamıştı. HDR bilgisayar monitörleri henüz başlangıç seviyesinde olsa da, kurulumunu TV’ye bağlayanlar için uygun bir seçenek gibi görünüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...