Dell’in Core i7’li Studio XPS’i günlük kullanım için ideal

Teknoblog.com – Dell’in Studio XPS adlı yeni bilgisayarı daha şimdiden “kazananlar” sınıfına girdi bile. Core i7 ile donatılmış pazardaki birçok ürün özellikle büyük bir meblağı gözden çıkarmış oyunseverlere yönelmişken, bu makina ise biraz daha farklı bir yol izleyerek oyun dışındaki işlere yoğunlaşan kullanıcıları hedefliyor.

DesktopReview sitesindeki editörler bu 1000 $ altı fiyattan satılan PC’yi incelemişler. Sıradan duran kasası onlara biraz garip gelmiş, ancak bunun dışında PC her açıdan tatmin edici sonuç veriyor. Günlük uygulamaların çalıştırılmasındaki performansı oldukça iyi, oyun performansı ortalamanın üstünde.

Genel olarak, Studio XPS bilgisayarda işlerini hızlı bir şekilde görmek ve rahat ve sorunsuz şekilde oyun oynamak isteyen kullanıcılar için mükemmele yakın bir cihaz.

DesktopReview’ın incelemesine (İngilizce) bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...