Cosa Klima Paketi ile elektrikten tasarruf edin, ön siparişte Teknoblog fırsatı

TEKNOBLOG indirim kodunu kullanarak ön siparişte 30 TL'lik ek indirim elde edin

cosa klima paketiTürkiye’de akıllı ev konseptinin öncü girişimlerinden olan Nuvia, 2014 yılında piyasaya sürdüğü Cosa Akıllı Kombi Kiti sayesinde kullanıcılara kombilerini akıllı telefonlarından yönetme, böylelikle hem tasarruf etme hem de daha fazla konfor elde etme imkanı sunmasıyla dikkat çekmişti. Gelen bilgilere göre, Cosa geride kalan kış dönemi boyunca kullanıcılarına yüzde 31 oranında tasarruf ettirmiş.

Kışın ısınma konusunda kullanıcılarına büyük rahatlık ve avantaj sağlayan Nuvia, şimdi yeni Cosa Klima Paketi sayesinde benzer bir hamleyi yaz aylarında gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Cosa’nın bu yeni paketi sayesinde klimanızı akıllı telefonunuz üzerinden yönetmeniz mümkün oluyor. Cosa’nın akıllı telefon uygulamasını kullanarak evde veya iş yerinde bulunan klimayı siz daha oraya varmadan açabilir, serinliği anında yaşamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca klima daha kontrollü şekilde çalışacağından klima kullanımı amaçlı elektrik kullanımını da yüzde 40’a varan oranlarda azaltmak mümkün olacaktır.

Bulut tabanlı olarak çalışan bir altyapı üzerinden hizmet veren Cosa, Nuvia tarafından geliştirilen akıllı algoritmaları kullanarak üzerindeki kızılötesi vericiler ile kumandalı herhangi bir klimanın iOS, Android veya web uygulamaları aracılığı ile kontrolüne izin veriyor. Mobil cihazlar sayesinde coğrafi sınırlamalar (geofencing) yapabilen Cosa, kullanıcının yaşam şekline göre klimasını kontrol edebiliyor. Ayrıca Cosa, bulut tabanlı mimarisi üzerinde çalışan yardımcı servisler sayesinde kullanım alışkanlıklarını raporlayıp daha efektif enerji kullanımı ve daha küçük karbon ayak izi oluşturma konusunda kullanıcısını yönlendiriyor.

Cosa Klima Paketi’nin faydaları neler?

  • Klimanız cebinizde: Evde değilken bile klimanızı Cosa mobil ve web uygulamaları ile yönetebilirsiniz.
  • Tasarruf ettirir: Cosa ile klimanızı doğru kullanarak klimanızın elektrik tüketiminde yüzde 40’a kadar tasarruf edersiniz.
  • Akıllı çözümler sunar: Cosa, evinizin sıcaklığını konumunuza göre otomatik olarak algılar, siz eve gelmeden evinizin ısısını ayarlar.
  • Hayatınızı kolaylaştırır: Ev, uyku ve dışarı modları ve haftalık program seçenekleri ile evinizin sıcaklığını kolaylıkla yönetebilir, klimanızı rahatlıkla kullanmanızı sağlar.
  • Raporlama yapmanızı sağlar: Cosa’nın raporlama özelliği sayesinde tüketim miktarınızı, kullanım alışkanlıklarınızı ve tasarruf oranlarınızı görebilir, evinizde neler olup bitiyor takip edebilirsiniz.

Cosa Klima Paketi ön sipariş döneminde Teknoblog ile daha fazla avantaj elde edin

Teknoblog okuyucuları Cosa Klima Paketi’ne ön sipariş döneminde daha da avantajlı şekilde sahip olma fırsatı elde ediyor. Cosa Klima Paketi, 15 Haziran tarihine kadar süren ön sipariş kampanyası boyunca 349 TL yerine 249 TL’ye satılıyor.

Teknoblog okurlarına özel olarak sunulan fırsat sayesinde, indirim kodu bölümüne TEKNOBLOG yazarak 30 TL’lik ek indirim elde etmek mümkün oluyor. Böylelikle, Cosa Klima Paketi 349 TL yerine 219 TL’ye sizin olacak.

Cosa Klima Paketi’ne ön sipariş için cosa.com.tr sitesindeki ön sipariş butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER