Clash of Clans evrenine üç yeni oyun ekleniyor

Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarıyla tanınan Fin oyun stüdyosu Supercell, fantezi evrenini büyük ölçüde genişletmeye hazırlandığını açıkladı. Şirket, üç yeni Clash oyununun normal olduğunu duyurdu. Yapılan açıklamada, yeni oyunların hem mevcut oyunculara yeni bir deneyim sunacağını hem de oyunun yeni oyuncularla buluşmasına yardımcı olacağı belirtildi.

Yeni oyunlar Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes adını taşıyor. Clash Quest, sıra tabanlı bir taktik macera oyunu olacak. Clash Mini’de ise oyuncular sevimli minyatürlerden oluşturdukları takımlarla sanal bir kutu oyunu oynayacak. Clash Heroes’da ise oyuncular birlikte hareket ederek maceranın içine atılacak. Supercell, bu üç oyunun hazırlıklarının da henüz ilk safhalarında olduğunun altını çizdi.

Supercell’in oyunların fişini henüz beta aşamasındayken çekmek gibi bir huyunun olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Dolayısıyla bu oyunların hepsinin oyuncularla buluşmayabileceğini belirtmekte fayda var. Stüdyodan yapılan açıklamada, oyunculardan gelecek geri bildirimlerle bu üç oyunun Clash hayranlarının hak ettiği muhteşem deneyimi sunabileceği ifade edildi. Şirket, oyunların beklentileri karşılamaması durumunda fişinin çekileceğini de şimdiden belirtti.

Şirket Clash of Clans ve Clash Royale ile yeni oyunların birbirlerinden tamamen farklı ekipler tarafından geliştirileceğinin altını çizdi. Kısacası yeni oyunların hazırlığı mevcut oyunları etkilemeyecek. Oyunların beta sürümlerinin ne zaman dağıtıma çıkacağı belirsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple'ın Safari değişiklikleri en son iPadOS 15 beta ile opsiyonel hâle geliyor

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...