Çinli elektronik cihaz üreticisi TCL Palm markasını geri döndürüyor

palm-logo-020115

Çinli elektronik cihaz üreticisi TCL dünyanın dört bir yanında Alcatel OneTouch akıllı telefonlarının satışını gerçekleştiriyor. Şirket şimdi birçok kişinin anılarında önemli bir yere sahip olan Palm markasını tekrar sahneye çıkarıyor.

TCL Palm’ın bir “Silikon Vadisi” şirketi olan köklerine bağlı kalacağı taahhüdünü verdi, ne var ki bu tanımın da geçen yıllarla birlikte epey değişiklik gösterdi. Aslında bu tanımın ne anlama geldiği kullanıcıların fikirlerine göre belirlenecek. Şirketin yayınladığı açıklamada bir zamanlar Palm markasına gönül vermiş olanlardan gelecek cihazlarla ilgili geri bildirimde bulunmaları istendi.

TCL, Alcatel markasıyla hatırı sayılır bir pazar payı ve kullanıcı bilinirliği elde etti. Alcatel OneTouch markalı Android telefonları Türkiye’de de görmeye başladık. Ayrıca TCL markayı daha fazla kişiye tanıtmak için farklı reklam kampanyaları ve işbirliklerine de imza atmıştı. Palm için de benzer adımların atıldığını görebiliriz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...

Apple Music Uzamsal Ses ve Kayıpsız Ses ile kaliteyi yükseltiyor

Apple bugün, Apple Music'in Dolby Atmos desteğiyle donatılmış Uzamsal Ses'in eklenmesiyle birlikte sektör lideri ses kalitesini abonelere getireceğini duyurdu. Söz konusu özelliğin geleceği, son...