Catalyst Case AirPods kılıfları karanlıkta ışıldıyor

airpods kılıflarıCatalyst adlı bir şirket, çeşitli AirPods kılıfları çıkardı. AirPods için Catalyst Case olarak adlandırılan bu AirPods kılıfları, tahmin ettiğiniz üzere Apple’ın kablosuz kulaklıklarının muhafaza ve şarj edildiği kasayı koruyor.

Suya ve düşmelere karşı dayanıklı olan bu kılıflar silikondan üretiliyor. Altta Lightning kablosu için bir açıklık bulunuyor. Mavi, mor, beyaz gibi çeşitli renklerle gelen bu kılıflar karanlıkta da ışıldıyor.

AirPods kasası için kılıfın gerekli olup olmadığı tartışılır. Ancak kulaklıkları için yaklaşık 900 TL ödeyenlerin bu değerli ürünü daha özenli şekilde kullanmak isteyeceklerini düşündüğümüzde, bir kılıf ihtiyacı anlayışla karşılanabilir. Üstelik AirPods’un kasasının yüzeyinin iPod’larda olduğu gibi çizilmelere karşı hassas olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu da aslında, kılıf kullanımını mantıklı hâle getiriyor.

Catalyst Case AirPods kılıfları 24.99 dolarlık yurt dışı fiyatıyla ön siparişe sunuldu. Mayıs 2017’de de dağıtımın başlaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Video: Apple AirPods Kutusundan Çıkıyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...