Canlı yayında iPad Air ve iPad mini’yi tartışıyoruz (bant yayın burada)

google news abone ol

Apple’ın yeni tabletleri iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini yurt dışında piyasaya çıktı, Türkiye’de de 27 Kasım tarihinden itibaren satışa sunulmuş olacak. Bu iki tabletin teknik özellikler bakımından birbiriyle hemen hemen aynı olması kullanıcıların kafasında epey soru işareti doğuruyordur.

teknoblog-radyo-mikrofon-canli-yayin

Bant yayınını dinleyebilirsiniz.

iPad Air incelemesini yayınladık, kısa bir süre içinde Retina ekranlı iPad mini incelemesini de yayınlayacağız. Onun öncesinde iPhoneTurkey editörü Mustafa Tan ile oturup bu iki tableti tartışıyoruz. 21 Kasım akşamı saat 8’de başlayacak olan programa siz de sorularınızla katılabilirsiniz.

Sorularınızı bu sayfada yer alan form üzerinden gönderebilirsiniz. Bunun dışında sosyal medya üzerinden gelen sorulara cevap vermeyeceğiz.

Canlı yayın başlamadan hemen önce dinleme aracını da bu sayfada bulacaksınız. Ayrıca mobil cihazlarda Spreaker uygulaması üzerinden de programı dinlemek mümkün olacak. Bununla ilgili detayları da iPhoneTurkey üzerinde bulabilirsiniz.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR