Call of Duty: Vanguard için ilk gösterim yapıldı, daha fazlası Warzone etkinliğinde

Activision, Call of Duty: Vanguard‘ı resmi olarak duyurdu. Son derece popüler serinin bir sonraki sürümü olan oyun kısa bir tanıtım videosuyla birlikte ilk kez gösterildi.

Video çoğunlukla her biri gizemli bir yüzü gösteren dört farklı yerin görüntülerinden oluşuyor. Bu açıdan çok fazla bir detay vermiyor. Oyun 2. Dünya Savaşı sırasında, muhtemelen savaşın dört cephesinde geçecek gibi görünüyor.

Ayrıntılar şu anda çok fazla değil, ancak Call of Duty: Vanguard ile ilgili daha fazla bilgi, serinin 19 Ağustos’ta Türkiye saatiyle 20.30’da, oynaması ücretsiz bir battle royale shooter oyunu olan Call of Duty: Warzone içindeki bir etkinlikte açıklanacak.

Call of Duty: VanguardCall of Duty: Advanced Warfare ve Call of Duty: WWII‘nin başında bulunan Sledgehammer Games tarafından geliştiriliyor. Yeni oyun, Activision Blizzard’ın “sürekli cinsel taciz” kültürünü teşvik ettiği iddiasıyla ABD’nin Kaliforniya eyaleti tarafından dava edildiği bir zamanda geliyor.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun