Eğlence

Call of Duty: Mobile’da 2024’ün ilk sezonu başlıyor

call of duty: mobile

Call of Duty: Mobile‘da 2024’ün ilk sezonu başlıyor. 11 Ocak’ta Türkiye saatiyle 03.00’da başlayacak ve “Soldier’s Tale” (Savaşçının Hikayesi) adını taşıyan yeni sezonda klasik peri masalları dünyası, bir dizi acımasız ve gizemli operatör, silah ve içerik, yeni Orta Avlu haritası ve çok daha fazlası ile tepetaklak olacak.

Savaşçının Hikayesi, oyunculara Cipher – Şapkacının Tebessümü, Ölüm Meleği Alice – Kötülükler Diyarı ve Sophia gibi operatörler dahil olmak üzere yeni ücretsiz ve premium içerik kaynağıyla 50 kademeli Savaş Bileti ödülü kazanma fırsatı veriyor. 

Sophia – Kızıl Başlıklı operatör görünümünün yanı sıra yeni LW3-Tundra keskin nişancı tüfeği, Silah Taslakları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty Puanları ve sezon boyunca çıkacak daha birçok içerik oyuncuları bekliyor.

Call of Duty: Mobile’da 1. Sezon’da oyuncuları bekleyen yenilikler

  • Yeni Harita: Orta Avlu – İlk olarak Call of Duty®: Modern Warfare®’de yer alanOrta Avlu, oyuncuların karmaşık düzende gezinmeleri ve araziyi kendi avantajlarına kullanmaları gerektiren daha küçük bir Çok Oyunculu haritasıdır. Savaşta ekstra destek için açık hava balkonlarını kullanmayı unutmayın.
  • Yeni Silah: LW3-Tundra – LW3-Tundra, en seçici keskin nişancılar tarafından bile tercih edilen bir silahtır. Nişan alın ve avlu boyunca ateş edin ya da bir balkonda hiçbir atışı kaçırmadan aksiyondan uzak durun.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon: Savaşçının Hikâyesi ayrıca yeni Sezonluk Mücadeleler, Çekilişler, Temalı Etkinlik ve daha fazlasının yanı sıra lansman sırasında ve sezon boyunca mağazada yayınlanacak çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek. 

İLGİLİ HABERLER