Bu AirPods kılıfları el yapımı

AirPods’a sahip olduğum ilk zamanlarda, biraz da yeni bir ürün olmasının verdiği hevesle, zarar görmemesi için ortalıkta bulduğum küçük keselerin bir tanesinin içine atıp taşıyordum. Instagram’da paylaşılan özel AirPods keselerini görünce aklıma o zamanlar geldi.

AirPods aksesuarları Güney Kore’de önemli bir gelir fırsatı hâline gelmiş. Online mağazalar kablosuz kulaklıkların kasasına özel anahtarlıklar, kaplamalar ve kılıflar satıyor. AirPods kasaları için özel olarak yapılmış anahtarlık aksesuarları olsa da, esas yenilik Instagram ve KakaoTalk gibi sosyal ağlar üzerinden el yapımı ürünlerini paylaşan zanaatkârlar ve küçük iş sahiplerinden geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple AirPods İncelemesi

Bu ürünlerin fiyatları 20 bin won, yani 95 TL civarında değişiyor. El yapımı olduklarını düşündüğümüzde, fiyatların makul olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu kılıfların alt kısmında küçük birer delik var. Bu sayede şarj kablosunu da kasayı kılıftan çıkarmadan bağlamak mümkün oluyor.

Kılıfların tutarı, yurt dışından gümrüksüz alışveriş sınırının altında kalıyor. Instagram üzerinden bu konu etiketini takip ederek seçenekleri görebilir, satıcılarla direkt mesaj üzerinden iletişim kurarak sipariş vermeyi deneyebilirsiniz.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın