Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Bloomberg: Sony PSP2 27 Ocakta, PlayStation Phone ise MWC 2011’de tanıtılacak

Bloomberg: Sony PSP2 27 Ocakta, PlayStation Phone ise MWC 2011’de tanıtılacak

Sony’nin yakında patlaması beklenen PlayStation bombaları, PSP2 veya PlayStation Phone, ile ilgili tablo giderek daha net bir hâl alıyor. Bloomberg kaynaklarına dayanarak Sony’nin lansman takvimini açıkladı. Kaynaklara göre, Sony PSP2’yi 27 Ocak günü tanıtacak. Bunun devamında PlayStation Phone olarak da bilinen Sony Ericsson XPERIA Play 2011 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak.

Bu arada Sony’nin yeni bir ağ tabanlı medya ve eğlence girişiminde bulunacağı, bu girişimde sözü edilen iki yeni cihazla birlikte oyun, film ve müzik servislerinin de bulunacağı söyleniyor. Her ne kadar bu konuda fazla detay olmasa da, planın TV, taşınabilir cihaz ve diğer elektronik aletler arasında içerik paylaşımını daha kolay hâle getirmeyi kapsadığına da inanılıyor. Sony’nin bu stratejiyle hem Apple hem de Nintendo’yu geride bırakmayı amaçladığı belirtiliyor. Sony ise her zaman olduğu gibi dedikodular hakkında yorum yapmaktan kaçınıyor.

İlgili – Bloomberg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Sony Xperia XA2 ve Xperia XA2 Ultra resmiyet kazandı

1 YORUM

  1. açıkçası bunu almaktansa psp phone almayı tercih ederim hem oyun oynanıyor aynı zamanda smartphone olarakta kullanılıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz