BlackBerry Ghost 4000 mAh kapasiteli pille gelecek

blackberry ghostBlackBerry Ghost’a ait olduğu söylenen ilk görsel, geçtiğimiz şubat ayında yayınlanmıştı. Söz konusu görselin popüler ve itibarlı duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılmış olması, doğruluk ihtimalini artıran bir faktör olarak değerlendirilmişti. Ghost’un 18:9 görüntü oranına sahip BlackBerry markalı ilk telefon olacağı belirtilmişti.

Ghost’un üretimini ise Hintli Optiemus’un gerçekleştireceği iddia edilmişti. Optiemus, 1995 yılında Hindistan’daki ilk cep telefonunu satan şirket olarak biliniyor. Blass ilk paylaşımından yaklaşık bir ay sonra bir tweet daha atmış ve cihazın Ghost Pro olarak anılan daha gelişmiş bir versiyonunun da sunulacağını belirtmişti.

Mayıs ayında yine Blass tarafından yapılan başka bir paylaşımda ise Ghost ve Ghost Pro’nun çıkışı için yaz ayları işaret edilmişti. Çift lensli arka kamera kurulumu barındıracağı belirtilen cihazların optik yakınlaştırma ve yüksek düşük ışık performansı gibi yeteneklere de sahip olacağı ifade edilmişti. Blass’ın Ghost ile ilgili paylaşımlarına son olarak telefonda 4000 mAh kapasiteli pilin bulunacağı bilgisi eklendi. Bu bilgi gerçek olduğu takdirde Ghost, en yüksek pil kapasitesine sahip olma konusunda BlackBerry Motion’a ortak olacak.

BlackBerry Ghost’un geniş bir coğrafyada satışa sunulması ise şu an için pek ihtimal dahilinde görünmüyor. Optiemus’un BlackBerry’den aldığı lisans sadece Hindistan, Sri Lanka, Nepal ve Bangladeş’i kapsıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...