Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon BlackBerry Evolve X 2 Ağustos’ta tanıtılacak

BlackBerry Evolve X 2 Ağustos’ta tanıtılacak

BlackBerry Evolve X, 2 Ağustos itibarıyla resmen gözler önüne çıkacak. Telefona dair detaylar ise henüz netleşmiş değil.

blackberry evolve xBlackBerry markalı yeni bir telefon daha yakında Hindistan’da raflarda olacak. Daha önce Ghost Pro kod adıyla anılan BlackBerry Evolve X, 2 Ağustos itibarıyla resmen gözler önüne çıkacak.

Söz konusu telefonun üretimini, BlackBerry markalı telefonların Hindistan’daki haklarına sahip olan Optiemus Infracom gerçekleştirecek. Optiemus Infracom tarafından gönderilen etkinlik davetiyesinde tanıtılacak telefonun Evolve X olduğuna dair bir bilgi yer almıyor. Ancak etkinliğin yıldızının Evolve X olması kuvvetle muhtemel görünüyor.

Sızan bilgilere göre, Evolve X’te fiziksel klavye bulunmayacak. Ön paneli neredeyse çerçevesiz bir ekranla kaplı olan telefonda 4000 mAh kapasiteli bir pilin bulunacağı söyleniyor. Ön yüzünde bir tuş barındırmayan telefonun arkasında çift lensli kamera kurulumunun ve parmak izi tarayıcısının bulunması bekleniyor.

BlackBerry Evolve X, sadece Hindistan’da satışa sunulacak gibi görünüyor. Ancak bir süre sonra listeye başka Asya ülkelerinin de ekleneceği konuşuluyor. Akıllı telefonun dünyanın geri kalanında BlackBerry Ghost Pro ismiyle satışa sunulması ihtimalinin de hâlâ masada olduğu belirtiliyor. Konuşulanların doğruluğunu görmek içinse 2 Ağustos tarihini beklemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
OnePlus 6T'nin OxygenOS sürümündeki değişikliklerin ipuçları verildi
Önceki HaberYeni iOS 12 beta sürümü iPhone için çift SIM desteğini işaret ediyor
Sonraki HaberApple HomePod iOS 12 ile doğrudan telefon görüşmesi desteği sunacak

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz