BlackBerry Curve Touch kendini gösterdi

BlackBerry Curve sağlam tuş takımı ve mükemmel mesajlaşma işlevleri sunmasıyla birçok kişinin favori cihazları arasında yer alıyor. Görünüşe göre BlackBerry Curve’ün klavyesi kendisinin yerini alacak yeni modelde ortadan kalkacak gibi.

Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz cihaz CrackBerry’nin iddiasına göre “Malibu” kod adıyla anılan Curve Touch. Ön yüzünde sadece dokunmatik ekranın yer aldığı bu cihaz daha önce dedikodusu yapılan Apollo’nun aksine herhangi bir klavye barındırmıyor. Şu anda cihazın sadece CDMA versiyonunun özellikleri açığa çıkmış durumda. 2011’in sonuna doğru ya da 2012’nin başında çıkması beklenen bu cihazda 800 MHz Qualcomm MSM8655 işlemci, 3.25 inç’lik HVGA ekran, 5 megapiksellik kamera, HD video kayıt yeteneği, 1 GB’lık depolama alanı, microSD kart yuvası, 512 MB RAM, GPS ve NFC gibi teknik özellikler bulunuyor. CrackBerry bu özelliklerin tahmin edilen özellikler olduğunun altını çiziyor, yani cihaz piyasaya çıkıncaya kadar bazı özellikler değişebilir.

İlgili – CrackBerry

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...