Ana Sayfa Ürünler Akıllı Telefon BlackBerry 10 L serisi cihazı parçalarına ayrıldı, bileşenleriyle ilgili detaylar verildi

BlackBerry 10 L serisi cihazı parçalarına ayrıldı, bileşenleriyle ilgili detaylar verildi

RIM’in önümüzdeki yılın başlarında gelmesi beklenen ve uzunca bir süredir BlackBerry London kod adıyla ortalıkta dolaşan BlackBerry 10 telefonu bu sefer de parçalarına ayrılmış şekilde karşımıza çıktı. CrackBerry sitesinin belirttiğine göre BisVN adlı Vietnam merkezli bir teknoloji sitesi BlackBerry 10 tabanlı cihazları elden geçirdi, parçalara ayırmaktan da geri durmadı.

Sökme işlemi neticesinde cihazların çift çekirdekli işlemcileri, ön yüzü tamamen kaplayan IPS kapasitif dokunmatik ekran, ön ve arka kameralar ortaya çıkmış oldu. Ön kamerayla görüntülü görüşme yapmak mümkün olurken arka kamera da hızlı çekim özelliğiyle ve yine hızlı bir şekilde otomatik odaklama yapmasıyla öne çıkıyor. Cihazın beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunacak. Sitenin belirttiğine göre beyaz renkli model iPhone 5’ten çok daha çekici bir görünüme sahip. Bu iddianın ne kadar yerinde olduğunu BlackBerry 10 cihazı önümüzdeki ocak veya şubat ayında çıktığında göreceğiz. Bu arada fiziksel klavyeli versiyonun kapasitif dokunmatik ekranlı versiyondan bir ay sonra çıkacağı iddiası tekrarlanmış.

İlgili >> CrackBerry

14,342BeğenenlerBeğen
11,809TakipçilerTakip Et
4,838TakipçilerTakip Et
38,565AboneAbone Ol

İNCELEMELER